airush kiteboarding

ONE v2 NEW

ONE v2 NEW

Skladem ihned k odeslání velikost 10m a 14m.

Plug & play pre jednoduché použitie.
Okamžitý depower, veľký veterný rozsah, jednoduché štartovanie z vody
Jedna vzpera - ideálna do nárazového alebo slabého vetra

Skladom, ihneď na odoslanie Skladom Viz také sklad
€ 674,92

O produkte

One je ľahký drak s jednou vzperou, vďaka čomu neuveriteľne ľahko štartuje z vody. Je vyrobený z ľahkých komponentov a odolnej tkaniny, ktoré držia One prekvapivo ľahko vo vzduchu. Vďaka veľkému veternému rozsahu je One bezpečným drakom, ktorý všeličo odpustí, ideálny pre rýchly progres a do škôl.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • D4 HD Cloth.
  • Jednoduchá konštrukcia pre zníženie hmotnosti.
  • Extra vystuženie obvodu pre použitie v školách.
Po viac ako desiatich rokoch vývoja drakov s jednou vzperou prináša One v2 kľúčové výkonnostné výhody Ultra kitu a stáva sa z neho tak ideálny predvídateľný a odolný drak pre začiatočníkov, kite školy a všetkých jazdcov, ktorí sa chcú ľahko a rýchlo zdokonaľovať. Jedna vzpera tak dnes už nie je synonymom pre foiling, ale aj pre freeride. One má nižšiu pomer strán vďaka čomu je užívateľsky veľmi príjemný a jednoduchý na ovládanie.
Riadenie One je jednoduché, stabilný, jednoduché a intuitívne.
Jediná vzpera v spojení s náběžkou umožňuje neuveriteľne ľahké štartovanie z vody aj za veľmi slabého vetra.
One je ľahký vo vzduchu, má obrovský veterný rozsah, je ideálny pre freeride, light wind a rýchly progres na twintipe a foil.
Kľúčom k úspechu a ľahkému užitie je nízky pomer strán, zaoblené konce krídel, vďaka čomu vás nerozhodí ani drsnejšie a nepredvídatelnejšie podmienky.
One v2 je vybavený systémom V2.2. bridle. Systém poskytuje podporu nábežnej hrane pre zvýšenie stability a veterného rozsahu v prevedení Delta Hybrid. Bridle tiež udržuje napätie v konaní po celú dobu, ideálny pre začiatočníkov a stredne pokročilých jazdcov vyžadujúce plnú kontrolu pri jazde aj keď je kite úplne depowerovaný.
Technológia Techno Force D2. Táto prémiová tkanina je navrhnutá so štruktúrou s vysokou hustotou pomocou vysokopevnostné dvojito potiahnuté polyesterové priadze v konfigurácii s dvojitým RipStop. Dvojitý povlak chráni priadzu čo najviac pred poškodením UV žiarením a oderom.

Galéria

Videa