airush kiteboarding

LITHIUM v13 NEW

LITHIUM v13 NEW

Skladem ihned k odeslání velikost 9m, 10m a 12m.

Prémiový all-round freeride kite
Presné ovládanie
Obrovský veterný rozsah

Novinky:
Nová konštrukcia
Menšie ťah na bare

Skladom, ihneď na odoslanie Skladom Viz také sklad
€ 1007,52

O produkte

Lithium je ideálny pre jazdcov, ktorý trávi nespočet hodín na vode, pretože mu ponúka prvotriedne freeridovú všestrannosť a súčasne si zachováva predvídateľnosť a stabilitu vo vzduchu. Delta Hybrid konštrukcia zaisťuje tú najrýchlejšiu odozvu ovládanie a okamžité štartovanie z vody a vďaka úžasnej stabilite a ľahkému použitiu je Lithium skrátka perfektný kite.

3/10
UNHOOKED
10/10
HOOKED
8/10
WAVE
5/10
FOIL
8/10
PROGRESSION

Galéria

Prečo tento model

Lítium je vybavené systémom V3 Bridle System. Kľúčovým prínosom systému V3.2 Bridle System je, že drak udržuje konanie, aj keď je úplne depowerovaný, čo výrazne zvyšuje veterný rozsah, výkon a súčasne prináša obrovské bezpečnostné výhody. Upevnenie na nábežnej hrane draka v kombinácii s V kladkami vedie k ľahšiemu, ale dostatočne presnému riadenia na to, aby ste pri jazde presne vedeli pozíciu draka.
Rok čo rok je Lítium vylepšované, aby spĺňalo potreby jazdcov.


Chceli sme však zostať verní svojim koreňom tým, že udržíme Lítium v ​​delta hybridnom tvare s 3 vzperami, ktorý sa ukazuje ako ideálne pre všestrannejšie freeride.


Zmeny sú významné obzvlášť pre tých, ktorí sú verní lítia po celú dobu jeho vývoja. Zistíte, že Lithium lepšie skáče, má lepšie hangtime, na hrazde je ľahší a vyváženejší a má rýchlejší riadenie vďaka zmene tvaru a dizajnu predného okraja.


Lítium má materiál vrchlíka Techno Force D2. Táto prémiová tkanina je navrhnutá so štruktúrou s vysokou hustotou, ktorá využíva vysoko pevnú, dvojito potiahnutú polyesterovú priadzu v konfigurácii dvojitého ripstop. Dvojitý povlak chráni priadzu čo najviac pred poškodením UV žiarením a oderom a zaisťuje, že vrchlík zostane ostrý a citlivý tak dlho, ako je to možné.

Videa