airush kiteboarding

SWITCH v11 NEW - complete

SWITCH v11 NEW - complete

pohodlné doska pre začiatočníkov i pokročilých jazdcov
zošikmené hrany pre maximálnu kontrolu pri hranenia, výborná stúpavosť
Multizone Biotech jadro *

O produkte

Switch je doska s najdlhšou históriou vo svete kiteboardingu, je to ultimátnej freeride a all-round mašina ideálne pre jazdcov, ktorí sa chcú rýchlo zdokonaľovať vo svojich schopnostiach. Ponúka veľmi pohodlné a jednoduché ovládanie. Tvar jednoduché konkávy a freeride rocker zaistí progresívne, živú, ale hladkú jazdu a úzke hrany umožní ľahký upwind.

  • Dostupné v: 132x39, 135x40, 138x41, 141x42, 144x43, 148x44, 152x4

* Airush Multi-zone Biotech Construction je vertikálna sendvičové jadro z dreva paulovnie. Táto viacvrstvová konštrukcia vytvára z prírodného materiálu konzistentné hustotu. Naše drevené jadrá sú preslávená svojou odozvou, trvanlivosťou a hladkosťou a sú kombinované s rôznymi typmi laminátov v závislosti na požiadavkách každého modelu, a to tak, aby bol zabezpečený všestranný výkon a trvanlivosť.


SWITCH vs. SWITCH TEAM

Switch je freeridová doska pre začiatočníkov aj pokročilých, jednoducho a ľahko ovládateľná s vysokou stúpavosťou.
Switch Team preberá všetky vlastnosti Switche a plus pridáva niektoré prvky zaisťujúce vyšší výkon dosky pre náročnejších jazdcov.
Najmä sme medzi nohy jazdcov pridali prvky z čadiča, vďaka čomu je doska pevnejšia a tuhšie. Vďaka rovnejšiemu obrysu než majú modely Apex / Apex Team je Switch Team vynikajúcou alternatívou v tejto rade vhodný pre freestyle na rovnej vode.

10/10
Freeride
3/10
Freestyle
0/10
Wakestyle
10/10
Progression

Galéria

Videa