airush kiteboarding

LIVEWIRE v8 NEW

LIVEWIRE v8 NEW

Vyladený twintip vhodný na freestyle, wake a jazdu v parku na prekážkach.
Najagresívnejší a najodolnejšie doska v rade.
Duratech Response Glass a Triax technology.

Dodanie do 2-3 týždňov
€ 707,84

O produkte

Veľa výkonu bez kompromisov a zníženého pohodlia. Nech jazdíš v topánkach alebo bez, Liwevire neskutočne dobre reaguje pod nohami, drží hranu, má skvelý pop, skrátka ťa vystrelí z trniek ani nemrkneš. Slinutá základňa HD Grindrite, hlboké channels, konkávne kombinované dno a high rocker. Táto kombinácia robí z Livewire najagresívnejší a najodolnejšie freestyle a wakestyle dosku v našom sortimente.

  • Dostupné v: 138×41; 140×42; 142×43; 147×43

AR GLASS - Layup je striktne zameraný na odolnosť a odozvu a zaisťuje perfektnú kombináciu pre všetky potreby freeridu. Táto konštrukcia je jednoduchá, ale účinná pre hladkú, jednoduchú a odpúšťajúci jazdu.

ABS REINFORCED RAILS & Inserts - Už žiadne vytiahnuté alebo zlomené vložky z tvrdých pristátí alebo nárazov. Vystužené vložky ABS, ktoré sú k dispozícii na všetkých doskách Airush, vytvárajú maximálnu odolnosť, či už idete s topánkami, pady alebo strapy.

PALOWNIA Multizone BIOTECH CORE - Airush Multi-zone Biotech Construction je vertikálna sendvičové jadro z dreva paulovnie. Táto viacvrstvová konštrukcia vytvára z prírodného materiálu konzistentné hustotu. Naše drevené jadrá sú preslávená svojou odozvou, trvanlivosťou a hladkosťou a sú kombinované s univerzálnou kombináciou laminátov v závislosti na požiadavkách každého modelu pre všestranný výkon a trvanlivosť.

3/10
Freeride
8/10
Freestyle
10/10
Wakestyle
0/10
Progression

Galéria