airush kiteboarding

LIVEWIRE TEAM v8 NEW

LIVEWIRE TEAM v8 NEW

Karbónová závodná high performance freestyle mašina
Dokonalá rovnováha váhy, rocker a tuhosti
Dokonalý pop, rýchle rotácie, mäkké a kontrolovateľné pristátie, ľahký pod nohami.

Dodanie do 2-3 týždňov
€ 1055,08

O produkte

Livewire Team je ten pravý board pre dravého freestyle jazdcov, ktorý hľadá dokonalú rovnováhu váhy, rocker, tuhosti a odozvy. Tvar má hlboký channel a konkávne kombinovanej dno v spojení s najväčším rockerom z boardov v našej ponuke, čo z neho robí mašinu na vyhrávania súťaží. S optimalizovaným 3D kontúrami má Livewire Team úplne neskutočný pop, ktorý pomáha pri rýchlych rotáciách počas pokročilých trikov, pomáha s absorpciou nárazov, a to všetko pri zachovaní tej najnižšej možnej hmotnosti.

  • Dostupné v: 138×41; 140×42; 142×43

2K SPREAD TOW CARBON - uhlíkové vlákna maximalizujú tuhosť a pevnosť.


TRIAX CARBON - legendárny zmes odolnosti a nízkej hmotnosti, vďaka čomu zaručí bezchybný pop, odozvu a agresivitu a ľahko vás tak dovedú až na stupne víťazov.


ABS REINFORCED RAILS & Inserts - Už žiadne vytiahnuté alebo zlomené vložky z tvrdých pristátí alebo nárazov. Vystužené vložky ABS, ktoré sú k dispozícii na všetkých doskách Airush, vytvárajú maximálnu odolnosť, či už idete s topánkami, pady alebo strapy.


PALOWNIA Multizone BIOTECH CORE - Airush Multi-zone Biotech Construction je vertikálna sendvičové jadro z dreva paulovnie. Táto viacvrstvová konštrukcia vytvára z prírodného materiálu konzistentné hustotu. Naše drevené jadrá sú preslávená svojou odozvou, trvanlivosťou a hladkosťou a sú kombinované s univerzálnou kombináciou laminátov v závislosti na požiadavkách každého modelu pre všestranný výkon a trvanlivosť.

3/10
Freeride
10/10
Freestyle
8/10
Wakestyle
0/10
Progression

Galéria