airush kiteboarding

Diamantový balíček

Diamantový balíček

Balíček špeciálne šitý na mieru nežnému pohlaviu. Obsahuje kite Airush Diamond V5, veľ. 9 + doska Airush Diamond V6 + Acces Bar. To všetko s neuveriteľnou zľavou 41% !!!

Dodanie do 2-3 týždňov
€ 2531,68 € 1503,96

O produkte

DIAMOND V5 vel. 9m

Všestranný, výkonný a stabilný all-around kite špeciálne vytvorený práve pre ženy.

Diamond sa vyznačuje vycibreným profilom a vyváženú konfiguráciou, ktorá osloví široké spektrum užívateliek, od wave, foiling a freeride až po freestyle. Je stabilný a užívateľsky prívetivý, napriek tomu však dobre reaguje tak na riadenie, tak na dodávku energie. Aj tí najľahší jazdci môžu ľahko dostať draka na okraj letovej okná aj za silného vetra.

 

DIAMOND V6 board

Diamond je dokonalá dámska freeridová doska. Je vytvorená špeciálne pre menšie, ľahšie jazdca, má skvelú kombináciu mäkšieho ohybu, užšieho relatívneho obrysu, zníženej hmotnosti a užšieho postoje. Vďaka tomu je perfektný pre každého, kto posúva svoje hranice, bez toho by to znížilo hravosť a ovládateľnosť vhodnú pre mierne pokročilých.

 

ACCES BAR

Access Bar bol navrhnutý pre menšie jazdcov, so zameraním na kompaktnejšie nastavenie ovládanie s menším Chick Loop a kratším depoweru. Trimovacie strap je vždy ľahko na dosah, čo je úplne zásadné pre pohodlnú a bezpečnú jazdu. Zníženie priemeru baru je ideálne najmä pre jazdcov s menšími dlaňami a zaisťuje pohodlnejšie držanie pri jazde.

Galéria